BigLeb napisał(a):

A kim ty jesteś pacanie, żeby mi dyktować co mam robić. Na forach obowiązują jakieś zasady i to forum trzymało kiedyś poziom dla ciebie widocznie nieosiągalny skoro musisz go sprowadzać do swojego rynsztoka. Przegrali i co z tego? Masz jakieś merytoryczne przemyślenia - to się nimi podziel, a jak chcesz pobluzgać, to idź pobluzgaj mamusi albo zonie albo kogo tam masz lepszego do obrażania.
bez odbioru
|
A dlaczego ubliżasz innym ?!
Czy ja, lub ktoś z moich przedmówców zwyzywał cię ?
Nie ? To lepiej nie obrażaj innych c^amie jeden !!!
p.s.
Zapraszam na priv cwaniaczku, żeby nie psuć wątku