Denethor napisał(a):

Jak Ci się poziom nie podoba, to prostu nie właź tu i nie czytaj albo zacznij słuchać Radia "M" (należącego do Ojca Erektora). Tam przekleństw z całą pewnością nie uświadczysz ))
A po drugie nie wyzywaj innych od gówniarzy, bo nie wiesz, kto ile ma wiosen "specu" !
|
A kim ty jesteś pacanie, żeby mi dyktować co mam robić. Na forach obowiązują jakieś zasady i to forum trzymało kiedyś poziom dla ciebie widocznie nieosiągalny skoro musisz go sprowadzać do swojego rynsztoka. Przegrali i co z tego? Masz jakieś merytoryczne przemyślenia - to się nimi podziel, a jak chcesz pobluzgać, to idź pobluzgaj mamusi albo zonie albo kogo tam masz lepszego do obrażania.
bez odbioru