pawelo84 napisał(a):

|
Makinwa nawet bez formy grałby lepiej niż dzisiejsza para napastników ...
|
A czego Ty się spodziewałeś. Hristov wczoraj podpisał kontrakt i już dziś musiał zagrać, gdyby się zgrał z resztą to mogło by to wyglądać inaczej. W drugiej połowie już było (trochę) lepiej.