Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#360
Stary 27.02.2010, 18:24
massoud napisał(a):Wyświetl post
jak na Mistrzów Polski - powinni się wstydzić.
i jak nie mieliśmy napastników - to nadal nie mamy.
Od lat się w tym klubie nie zmieniło. Zmieniają się tylko jacyś dziwni ludzie na jakiś śmiesznych stanowiskach. P zastąpi N. N odejdzie a w jego miejsce przyjdzie C. C treż odchodzi i jego miejsce zajmie Z. Itd. itd.
Nikt za nic nie odpowiada. Tak jak w rządzie. Ludzi się tylko dymisjonuje nie wyciągając wobec nich żadnych konsekwencji.
Cupiał praktycznie nie dokłada do tego "interesu" ani złotówki i chce awansować do LM z tą zgrają wypalonych kopaczy bez ambicji i honoru. Ponadto odnoszę wrażenie, że jego to zaczyn coraz bardziej walić ...
Wielki z niego biznesmen a daje się doić jakimś cwaniaczkom i amatorom łatwej kasy (mam na myśli RN) ?!
Do tego znalazł się pożal się Boże "trener", który po pierwsze nie ma żadnej koncepcji a także, jak widać gołym okiem nie wymaga zbyt wiele od swoich pożal się Boże podopiecznych. Efekt ?
Levadia
Legia
Lech
Parchy
Bełchatów
Odpowiedz cytując