Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 27.02.2010, 17:20
Jirsak nie umie walczyć. Ten chłopak się nie nadaje. 1/13 rundy już prawie spaprał i trzeba go pożegnać. Tylko miejsce zajmuje. Który to już dość ważny mecz. Już go widzę z Lechem czy Legią. On nie istnieje na boisku.
Odpowiedz cytując