Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
185
27.02.2010, 17:20
Jirsak nie umie walczyć. Ten chłopak się nie nadaje. 1/13 rundy już prawie spaprał i trzeba go pożegnać. Tylko miejsce zajmuje. Który to już dość ważny mecz. Już go widzę z Lechem czy Legią. On nie istnieje na boisku.
OL Lyonaise
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OL Lyonaise
Znajdź inne posty napisane przez OL Lyonaise