pawelo84 napisał(a):

Rozmawiałem z kolegą który kibicuje od dawna Lazio i świetnie zna włoski. Dałem mu do przetłumaczenia te dwa artykuły. Pisze tam że są rozbieżności między klubami i Makinwa raczej zostanie w Lazio.
Generalnie kumpel uważa że ten cały prezes Lazio Lolitto to idiota i z nim bardzo ciężko się komukolwiek dogadać.
|
Jak kolega od dawna kibicuje Lazio, to poglądy ma pewnie podobne jak reszta "błekitnych". Nie dziwi więc fakt, że podobnie jak oni uważa prezesa, który chce walczyć z faszystami i naziolami, za idiotę.
A w temacie: Osobiście jaki by ten Makinwa nie był, dla mnie wydawanie kwot o których się mówi to marnotrawstwo i działanie na szkodę Wisły... Po co nam 5ty napastnik? Nie lepiej przeznaczyć tę kwotę na bramkarza czy obrońce?