Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21842
Stary 27.02.2010, 14:20
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Rozmawiałem z kolegą który kibicuje od dawna Lazio i świetnie zna włoski. Dałem mu do przetłumaczenia te dwa artykuły. Pisze tam że są rozbieżności między klubami i Makinwa raczej zostanie w Lazio.
Generalnie kumpel uważa że ten cały prezes Lazio Lolitto to idiota i z nim bardzo ciężko się komukolwiek dogadać.
Jak kolega od dawna kibicuje Lazio, to poglądy ma pewnie podobne jak reszta "błekitnych". Nie dziwi więc fakt, że podobnie jak oni uważa prezesa, który chce walczyć z faszystami i naziolami, za idiotę.

A w temacie: Osobiście jaki by ten Makinwa nie był, dla mnie wydawanie kwot o których się mówi to marnotrawstwo i działanie na szkodę Wisły... Po co nam 5ty napastnik? Nie lepiej przeznaczyć tę kwotę na bramkarza czy obrońce?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując