Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21580
Stary 26.02.2010, 13:43
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
No szczerze nie są to rewelacyjne wyniki,ale trzeba przyznać,ze liga Włoska jest jedną z najlepszych lig świata a Polska szkoda gadać.
smiec twierdzic ze gdyby miał dwa, trzy gole wiecej, nie bylibysmy w stanie sie nim zainteresować
Wisła to dla niego i dla nas wielka szansa.Poczekajmy do wieczora na oficjalne info.
Jesli chodzi o konferencje prasowe itp,prezentacja druzyn czy nowych zawodników,Wisła jest na tyle duzym klubem ze powinny zostac udostepniane relacje LIVE. Myslę ze jest to kwestia czasu,nie tylko u nas.
Odpowiedz cytując