Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21557
Stary 26.02.2010, 13:07
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Bo w grudniu albo styczniu wszyscy grajkowie mają nadzieję na wyjazd do "dobrej" ligi. A nie do Polski... Jak się komuś taka ucieczka nie uda, to się może ewentualnie zastanowić nad zesłaniem do Polski...

W skrócie - gracz Lazio w momencie otwartego okienka na Zachodzie zabiłby przedstawicieli każdego polskiego klubu śmiechem
No dobrze, ale powiedzmy 4 lata temu, taki Makinwa zabijałby śmiechem słysząc Polska.
I tak jest progres.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując