TeeS napisał(a):

Bo w grudniu albo styczniu wszyscy grajkowie mają nadzieję na wyjazd do "dobrej" ligi. A nie do Polski... Jak się komuś taka ucieczka nie uda, to się może ewentualnie zastanowić nad zesłaniem do Polski...
W skrócie - gracz Lazio w momencie otwartego okienka na Zachodzie zabiłby przedstawicieli każdego polskiego klubu śmiechem
|
No dobrze, ale powiedzmy 4 lata temu, taki Makinwa zabijałby śmiechem słysząc Polska.
I tak jest progres.