Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21543
Stary 26.02.2010, 12:27
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
.Dziwię się dlaczego Wisła nie zgodziła się sprzedać Jopa do Odry przecież on nie jest nam potrzebny mamy Głowe ,Marcelo,Clebera(kontuzja) i Czekaja nie lepiej było by dać szansę młodemu

Tak jak piszą inni na dole fajnie było by gdyby pokazywano filmiki z konferencji bylibyśmy o wiele mądrzejsi i spokojniejsi jeżeli chodzi o transfery i nie tylko.
a to Jopika chciała Odra?
A nawet jeśli chciała, sadzisz ze Mariusz poszedłby tam na słabym kontrakcie licząc tylko na dobre pieniadze wtedy gdy sie utrzymaja?
Do tego Skorża, widząc połamanego Clebera, myslisz ze chciał ryzykowac i miec nie tylko dziurawy atak ale i obronę?
Wypozyczajac Kowalskiego i sprzedając Jopika samy sobie strzelamy swojaka. Jakby nie było, Jopik w meczach grał prze pyte, ale juz ostatni występ czy dwa ,to były bardzo dobrze spotkania w jego wykonaniu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując