Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21377
Stary 25.02.2010, 18:44
Mnie zastanawia jak to jest, że każdy nowy piłkarz z zagranicy który ma grać w Wiśle, w pierwszych wywiadach opowiada że polska liga jest mocna i że będzie chciał zagrać w Lidze Mistrzów. Bardzo ciekawe...
Odpowiedz cytując