|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline
|
#7511

25.02.2010, 18:32
|
saklak1906 napisał(a): 
Wiem ze bylo, ale moglby mi ktos podac linki do kamer na stadionie. Bo mi system w piz.u padl i nie chce mi sie kilkunastu stron przeszukiwac.A jeszcze mi sporo pozostalo do zrobienia.
Z gory wielkie dzieki
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/kamery/
|
|