Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7511
Stary 25.02.2010, 18:32
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Wiem ze bylo, ale moglby mi ktos podac linki do kamer na stadionie. Bo mi system w piz.u padl i nie chce mi sie kilkunastu stron przeszukiwac.A jeszcze mi sporo pozostalo do zrobienia.

Z gory wielkie dzieki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/kamery/
I
Odpowiedz cytując