Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jawor
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA
Offline
#
21351
25.02.2010, 13:40
Wg Transfermarkt.de jest już wypozyczony do 30. czerwca 2010... na opcję pierwokupu to raczyj Levski się nie zgodzi na bank...
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów
Jawor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jawor
Odwiedź stronę domową użytkownika Jawor!
Znajdź inne posty napisane przez Jawor