|
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: spod stołu
Offline
|
|
Oldpara napisał(a): 
A jak blisko były Brożki, żeby wyladować na śmietniku historii? Pamiętam, jak ich opluwano na tym forum i chciano wymienić za czapkę gruszek, bo mieli już po 22 lata i byli wiecznie niespełnionymi talentami. Przyszedł Skorża, z Pawła zrobił 2-krotnego króla strzelców, a z Piotrka najlepszego prawego obrońcę Ekstraklasy. Mieli szczęście i załapali się na ostatni pociąg, ale było blisko....
Małecki też prawie sobie karierę zmarnował, ale poszedłwszy po rozum do głowy, dobrze prowadzony jest teraz motorem napędowym Wisły i wróże mu karierę na miarę Kosowskiego...
Szkoda, że Leszczak strzelił sobie w stopę :(
|
Lewego ;-)
|
|