Bieluu napisał(a):

Skąd jadą busy w stronę Olkusza? I czy zatrzymują się przy czymś co nazywa się HOTEL PARK Jakoś niedaleko za makro chyba. Dosyć ważne.
|
Glowy nie dam, ale wydaje mi sie ze w strone Olkusza busy wyjezdzaja z Nowego Kleparza, jezeli przy Hotel Park jest jakikolwiek przystanek (zatoczka itd) to napewno sie zatrzyma