Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14576
Stary 24.02.2010, 14:31
Bieluu napisał(a):Wyświetl post
Skąd jadą busy w stronę Olkusza? I czy zatrzymują się przy czymś co nazywa się HOTEL PARK Jakoś niedaleko za makro chyba. Dosyć ważne.
Glowy nie dam, ale wydaje mi sie ze w strone Olkusza busy wyjezdzaja z Nowego Kleparza, jezeli przy Hotel Park jest jakikolwiek przystanek (zatoczka itd) to napewno sie zatrzyma
Odpowiedz cytując