Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21246
Stary 23.02.2010, 09:49
marco94 napisał(a):Wyświetl post
Dasz głowę, że by grał. Oczywiście chodzi mi o graczy z pola, a nie bramkarzy.
Dam głowę - jakby było nas miliard - to przecież byle jakiego leszcza by wzięli - bo nieźle zarobiliby na promocji wśród potencjalnych kibiców
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując