Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline
#
21232
22.02.2010, 14:21
rafal777
napisał(a):
Był taki piłkarz, Kalu Uche się zwał...
tyle ze Kalu gral wczesniej w Hiszpanii wiec bylo mu latwiej potem wrocic do niej, po za tym jeden przypadek na 20 lat to troche malo
- a obcokrajowcow sie troche tutaj przewinelo
Alov
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alov
Znajdź inne posty napisane przez Alov