Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 21.02.2010, 14:13
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
panew masz gdzieś jakaś relację z tej wyprawy? więcej fotek?

kraj jest niesamowity, ja niestety dojechałem tylko za Szkoder, ale jechałem na rowerze z Krakowa i bez mapy tamtejszych okolic, droga skończyła się w jakiejś mieścinie nad morzem, syf i malaria wszędzie hehe

ciekawe to co mówisz o angielskim, byłem 5 lat temu i było cholernie ciężko o to, wszyscy próbowali nam tłumaczyć wszystko po włosku
A może Ty , dasz jakis opis swoich rowerowych podróży ze zdjeciami?

Kiedyś już chyba gdzieś pisałeś, i od tego czasu planuje jakaś (krótszą) tego typu podroż, ale sie zebrać nie mogę...
Odpowiedz cytując