dj_ibutti napisał(a):

|
Nie Skorża nie umie, tylko nasze gwiazdki nie są w stanie wytrzymać całej rundy... więc mając wybór początek i środek czy środek i koniec sezonu wybiera się raczej to drugie...
|
Tyle, że pan Maciej S. nie siedzi w Wiśle jedną czy dwie rundy, ale wystarczająco długo by brać całkowitą odpowiedzialność za formę/ kondycję kopaczy!
Co więcej - przez te kilkadziesiąt miesięcy operuje w 2/3 tą samą jedenastką! Czasu na zgranie, nauczenie ich czegokolwiek więcej niz "wyjeb na Brożka i jazda" było mnóstwo.
Gwiazdki gwiazdkami, pewna nieudolność Macieja to inna inszość.