bondTSW napisał(a):

|
ze swojego doświadczenia wiem że o 100,00 PLN będą ścigać.. na dłuższą metę lepiej zapłacić i mieć z głowy tak jak pisze kolega wyżej. Nigdy natomiast nie zapłaciłem mandatu niższego czyli 50,00 PLN... takich chyba nie opłaca się im ściągać.
|
zapłace im... tylko czy mogę to trochę przeciągnąć do miesiąca- dwóch ? niby powinienem do 7 dni zapłacic ale chyba po miesiącu komornik nie przyleci...