Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14517
Stary 21.02.2010, 09:30
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
ze swojego doświadczenia wiem że o 100,00 PLN będą ścigać.. na dłuższą metę lepiej zapłacić i mieć z głowy tak jak pisze kolega wyżej. Nigdy natomiast nie zapłaciłem mandatu niższego czyli 50,00 PLN... takich chyba nie opłaca się im ściągać.

zapłace im... tylko czy mogę to trochę przeciągnąć do miesiąca- dwóch ? niby powinienem do 7 dni zapłacic ale chyba po miesiącu komornik nie przyleci...
Odpowiedz cytując