Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7363
Stary 20.02.2010, 23:22
niespodziewanie miłe wiadomości o hali to nałożenie się trzech spraw: wyniki dziewczyn w Europie, trzymanie za gardło prezydenta JM przez pana Olszówkę przy pomocy madrego trzymania się procedur oraz dym prowadzony przez SKWK po popisach JM na treningu Craxy.
No i wybory ida.
Zeby to tylko nie był medialny szum na teraz i za miesiac, dwa nie rozpłynęło w krętackim odwracaniu kota ogonem.

edytka:
dzięki mozdzierz za poprawkę, dużo czytania o konflikcie ITI - kibice w Legii robi swoje .
Ostatnio edytowane przez harthausen : 20.02.2010 o godz. 23:28.


Odpowiedz cytując