niespodziewanie miłe wiadomości o hali to nałożenie się trzech spraw: wyniki dziewczyn w Europie, trzymanie za gardło prezydenta JM przez pana Olszówkę przy pomocy madrego trzymania się procedur oraz dym prowadzony przez SKWK po popisach JM na treningu Craxy.
No i wybory ida.
Zeby to tylko nie był medialny szum na teraz i za miesiac, dwa nie rozpłynęło w krętackim odwracaniu kota ogonem.
edytka:
dzięki mozdzierz za poprawkę, dużo czytania o konflikcie ITI - kibice w Legii robi swoje

.