Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14493
Stary 20.02.2010, 09:40
South napisał(a):Wyświetl post
dostałem od psów 100 zł mandatu za picie ,opłaca się tego nie płacić i liczyć że zapomną... ?
ze swojego doświadczenia wiem że o 100,00 PLN będą ścigać.. na dłuższą metę lepiej zapłacić i mieć z głowy tak jak pisze kolega wyżej. Nigdy natomiast nie zapłaciłem mandatu niższego czyli 50,00 PLN... takich chyba nie opłaca się im ściągać.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując