South napisał(a):

|
dostałem od psów 100 zł mandatu za picie ,opłaca się tego nie płacić i liczyć że zapomną... ?
|
ze swojego doświadczenia wiem że o 100,00 PLN będą ścigać.. na dłuższą metę lepiej zapłacić i mieć z głowy tak jak pisze kolega wyżej. Nigdy natomiast nie zapłaciłem mandatu niższego czyli 50,00 PLN... takich chyba nie opłaca się im ściągać.