|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline
|
|
Mistel napisał(a): 
Uprzejmie proszę o projekt lub zdjęcie w dobrej rozdzielczości flagi "Nieobliczalni".
Czy szaliki "Nieobliczalni" są jeszcze w sprzedaży? Jeśli nie, to czy ktoś ma na sprzedaż sztukę w dobrym stanie?
Pozdrawiam
|
Ponawiam pytanie.
|
|