Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20970
Stary 16.02.2010, 23:29
Można wiele pisać ale Wisła musi zakontraktować jakiegoś napastnika bo na mecz z GKS-em nie mamy ani jednego w pełni sił. W sezonie na pewno jakieś kartki kontuzje się przytrafią i co ? Łobo z Marcelo pójdą do ataku
Odpowiedz cytując