Zmijka : lepiej miec pol minuty opoznienia niz nie miec wogole

dzisiaj mysle ze skrotow nie bedzie tylko jutro jak bedzie lecial mecz w TV.
Szczepanwislak : UEFA powiedziala ze chce zeby wszystkie mecze lecialy w tv i zeby kibice mogli je wszystkie zobaczyc
PS: 1-3...Man UTD to jednak Man UTD...nawet jesli im nie idzie to i tak wygraja mecz...