|
Uprzejmie proszę o projekt lub zdjęcie w dobrej rozdzielczości flagi "Nieobliczalni".
Czy szaliki "Nieobliczalni" są jeszcze w sprzedaży? Jeśli nie, to czy ktoś ma na sprzedaż sztukę w dobrym stanie?
Pozdrawiam
Powód: Przychodzi baba do doktora, a dr. Oetker
Ostatnio edytowane przez Mistel : 11.02.2010 o godz. 23:42.
|