Wojtek_Lok napisał(a):

|
A mimo Jego wad to właśnie brakuje mi takich charakternych piłkarzy "z jajami". Był jaki był ale ile to szczęścia dał jak wsadził bramkę Iraklisowi, fartem bo fartem ale strzelił. Fajna postać, szkoda, że niespełniony talent, bo fakt faktem Korona czy Wisła to nie są jakieś wielkie progi...
|
Fajnie jeśli te"jaja" idą w parze z umiejętnościami. U Serba było to pierwsze,i to dość naciągane. Umiejętności ma średnie.