Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 08.02.2010, 19:29
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że to głupie ale zapytajcie Skorże albo grajków czy pykają w Football Manager 2010
I czy ogladaja pornole...

Ludzie zadawajcie jakies normalne pytania, bo wyjdzie to co na czatach: "Jaki jest ulubiony kolor..."
Odpowiedz cytując