Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20544
Stary 08.02.2010, 13:25
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Zewlakow slabym napastnikiem? Ktos tu sie nie napisze z czym, glowami pozamienial. 100 bramek w lidze belgijskiej, to nie lada wyczyn i kazdy napastnik z naszej "ekstraklasy" moze o czyms takim tylko pomarzyc.
Żewłakow: 100 bramek ? Buhehehe, coś Ci się chyba pomyliło.
Odpowiedz cytując