For_FuN_ napisał(a):

|
Zewlakow slabym napastnikiem? Ktos tu sie nie napisze z czym, glowami pozamienial. 100 bramek w lidze belgijskiej, to nie lada wyczyn i kazdy napastnik z naszej "ekstraklasy" moze o czyms takim tylko pomarzyc.
|
Żewłakow: 100 bramek ? Buhehehe, coś Ci się chyba pomyliło.