Pero napisał(a):

Powinno być napisane "z obniżaniem i położeniem nowej murawy", ale mam nadzieję że jest to jednoznaczne i o to chodziło
Rozumiem, że teraz pozostała już tylko kwestia wykonania zaplecza pod D a w zasadzie klatek schodowych i wyasfaltowanie placu przed nią żebyśmy mogli z niej korzystać.
|
Wydaje mi się, że to raczej oczywiste. Mam przynajmniej taką nadzieję
Nie wyobrażam sobie jak można obniżyć murawę, bez jej wymiany. To jest z technicznego punktu widzenia raczej niemożliwe. Więc myślę Pero, że nie mamy powodów do obaw.
Cieszy fakt, że coś ruszyło z tych nurtujących nas spraw.
