Bartuk1906 napisał(a):

|
hymm nie wiem czy dobry temat wybrałem ale ... mam sprawę bo jestem właśnie na kupnie telefonu i nie wiem jaki zakupić. Chodzi mi bardziej o taki multimedialny kom ale bardziej kierował bym się w stronę muzyczną ... Mogę na niego wydać około 400 zł.. ;-) Najlepiej żeby to był SE bo takiego posiadam i jestem bardzo zadowolony (niestety się już troche tyra) ... mógłby ktoś jakiś konkretny model polecić albo doradzić.. ;-) ?
|
Ja sam posiadam telefon SE w595s, telefon jest muzyczny,dzwięki czyste. Wyposazony w dwa głośniki stereo. Ogólnie moge powiedziec , że polecam ale slider według mnie troche delikatny(choc sam telefon pare przygód już przeżył i dalej działa). Jeżeli zalezy Ci na muzyce, tak jak mi to polecam.
Kosztuje jednak troche więcej niż 400 zł. Na allegro widziałem wyprzedaż jakiegos sklepu, i nowy był za 465 zł