piotrekwrd napisał(a):

Nie powiem żebym się nie ucieszył.
I to może uciszy niektórych pesymistów na forum. oczywiście jest możliwość że to zasłona dymna, ale nie sądzę, bo oświadczenie wydaje się naprawdę przekonywujące.
No to czekajmy...
|
no tośmy się pośmiali

czas wrócić do rzeczywistości
to czemu nie kupiliśmy Krivca

że co że nie mielim 3 mln pln

ale wzmocnień szukamy...
Daniel Alves napisał(a):

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...uka_wzmocnien/
Dla mnie to jest ciekawy ruch klubu. Albo chcą nakręcać koniunkture, ale jednak bardziej prawdopodobne, że to sygnał dla menagerów- nie mamy upatrzonych piłkarzy, potrzebujemy piłkarzy, walcie drzwiami i oknami. Może się dogadamy jeżeli ktoś nie będzie bardzo drogi.
Byś może obawiają się, że wymysły prasy odstraszą potencjalnych chętnych.
|
jak nie mamy upatrzonych piłkarzy
a co robią Edek z Józkiem
Branco czy inny Junco z Jaroszem

walą ćmagę
