Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20432
Stary 04.02.2010, 20:12
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
Nie powiem żebym się nie ucieszył.
I to może uciszy niektórych pesymistów na forum. oczywiście jest możliwość że to zasłona dymna, ale nie sądzę, bo oświadczenie wydaje się naprawdę przekonywujące.

No to czekajmy...
no tośmy się pośmiali
czas wrócić do rzeczywistości
to czemu nie kupiliśmy Krivca że co że nie mielim 3 mln pln
ale wzmocnień szukamy...

Daniel Alves napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...uka_wzmocnien/

Dla mnie to jest ciekawy ruch klubu. Albo chcą nakręcać koniunkture, ale jednak bardziej prawdopodobne, że to sygnał dla menagerów- nie mamy upatrzonych piłkarzy, potrzebujemy piłkarzy, walcie drzwiami i oknami. Może się dogadamy jeżeli ktoś nie będzie bardzo drogi.
Byś może obawiają się, że wymysły prasy odstraszą potencjalnych chętnych.
jak nie mamy upatrzonych piłkarzy
a co robią Edek z Józkiem
Branco czy inny Junco z Jaroszem
walą ćmagę
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.02.2010 o godz. 20:33.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując