zloty1906 napisał(a):

Czy jest możliwość, aby rada miasta po raz drugi się spotkała i zadecydowała o dofinansowaniu hali? 8mln euro już jest, czy oni nie widzą jaką Kraków ma reklamę? Jaka świetna atmosfera panuje na hali?
Wiem, że o tym raczej nie mówi się w mediach, ale czy jest szansa, aby jakaś firma (np. Can Pack) zasponsorowała drugie 8mln?
Są ew. jakieś inne możliwości na wybudowanie hali?
A tak w ogóle ile by trwała budowa? Tak około.