Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6994
Stary 03.02.2010, 22:12
zloty1906 napisał(a):Wyświetl post
Nowa hala sportowa na razie w planach. 8 mln euro już jest, teraz trzeba zdobyć drugie tyle.


http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664
Czy jest możliwość, aby rada miasta po raz drugi się spotkała i zadecydowała o dofinansowaniu hali? 8mln euro już jest, czy oni nie widzą jaką Kraków ma reklamę? Jaka świetna atmosfera panuje na hali?
Wiem, że o tym raczej nie mówi się w mediach, ale czy jest szansa, aby jakaś firma (np. Can Pack) zasponsorowała drugie 8mln?
Są ew. jakieś inne możliwości na wybudowanie hali?
A tak w ogóle ile by trwała budowa? Tak około.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując