Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
4639
03.02.2010, 21:37
chyba nie bedziemy się spierać gdzie ,kto lepiej wygląda na zdjęciu
Kończac ten wątek mega optymistą nigdy nie można być ,ale jeśli chodzi o relacje Polska-Rosja jest lepiej niż było
Ostatnio edytowane przez AS82 : 03.02.2010 o godz. 21:40.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82