Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4639
Stary 03.02.2010, 21:37

chyba nie bedziemy się spierać gdzie ,kto lepiej wygląda na zdjęciu

Kończac ten wątek mega optymistą nigdy nie można być ,ale jeśli chodzi o relacje Polska-Rosja jest lepiej niż było
Ostatnio edytowane przez AS82 : 03.02.2010 o godz. 21:40.