Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20364
Stary 03.02.2010, 17:47
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem co powiedział Skorża w dziedzinie transferów---chyba deja vu mam. Rok temu tez tak mowil, że lada moment nas wzmocni ktoś, że druzyna nie gotowa na walkę o LM...****a! Maciej! Lepiej już nic nie mów jak masz głupio gadać.

Mi się bardziej podoba zadanie dla Pawła - przezwyciężenie bólu
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując