Pan Jotka napisał(a):

|
Przeczytałem co powiedział Skorża w dziedzinie transferów---chyba deja vu mam. Rok temu tez tak mowil, że lada moment nas wzmocni ktoś, że druzyna nie gotowa na walkę o LM...****a! Maciej! Lepiej już nic nie mów jak masz głupio gadać.
|
Mi się bardziej podoba zadanie dla Pawła - przezwyciężenie bólu