Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20363
Stary 03.02.2010, 17:08
Przeczytałem co powiedział Skorża w dziedzinie transferów---chyba deja vu mam. Rok temu tez tak mowil, że lada moment nas wzmocni ktoś, że druzyna nie gotowa na walkę o LM...****a! Maciej! Lepiej już nic nie mów jak masz głupio gadać.
Odpowiedz cytując