pan Dudi napisał(a):

cholera wie. Jaki budżet ma ten klub kazachski? Może mają tam sytuację jak w tym azerskim (?) klubie, który "kupował" bodajże Robinho czy Ronaldinho? mają miliony do dyspozycji, ale nikt do nich nie przychodzi, bo wiadomo- zadupie. Może pół roku temu skusiła go kasa, a teraz uznał, że jest jeszcze za młody na emeryturę?
Poza tym- cypryjskie kluby widać w pucharach, BO ściągali gości z nazwiskami, po 30-stce. Jak widać opłaciło się. Szacki na pewno takim gościem z nazwiskiem jest, ale ostatni raz powtórzę- nie wierzę w ani jedno słowo, które wychodzi z pod pióra dziennikarzynie z PS, czy GW.
|
Ten azerski to chyba z Uzbekistanu - ci którzy kupili Rivaldo, chcieli kupić Eto'o, do których na płatne treningi przylatują gracze Barcy itd.
Co do obecnego budżetu Kazachów - "... we wrześniu prezesi przepadli i nie ma jak się do nich nawet dodzwonić..."
W Kazachstanie z tymi goścmi nawet z nazwiskami po 30 będzie ciężej bo: "..wprowadzono przepis, że obcokrajowiec po 30 nie może podpisać kontraktu chyba, że przez ostatnie 2 lata grał w drużynie narodowej..."
Inną ciekawostką dla nas jest to, że praktycznie wszystkie kluby są państwowe