Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6973
Stary 03.02.2010, 11:12
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Mógł by ktoś powiedzieć co nam daje "klasa Elite"? Wiem miej więcej jakie są wymogi do jej uzyskania ale co ona daje?
1.Brak jakichkolwiek ogrodzeń wokół boiska
2.Mecze mogą być rozgrywane tylko przed widownią siedzącą, sektory z miejscami stojącymi muszą być zamknięte (wszelkiego rodzaju ławki uznawane są za miejsca stojące).
3.Miejsca parkingowe dla przynajmniej 400 autobusów w okolicy stadionu.
4.Przynajmniej 30000 krzesełek, z czego minimum 22500 zadaszonych.
5.wielkosc podestu na kamery 12 m2
6.Minimalna liczba miejsc dla komentatorów 40

na dobrą sprawę to poza tymi ogrodzeniami dla szarego kibica klasa ta nie daje praktycznie nic,choć może jest coś o czym tam nie piszą.
Wybrałem najciekawsze,wejdz na ta stronkę tam jest generalnie wszystko choć z 2006roku więc nie wiem czy coś się nie pozmieniało http://stadiony.net/article.php?a=51


P.S Leją beton na niby nie ruszanej w ogóle trybunie a nawet dźwig działa i coś przenosi
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 03.02.2010 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując