Kordel_Walker napisał(a):

|
Mógł by ktoś powiedzieć co nam daje "klasa Elite"? Wiem miej więcej jakie są wymogi do jej uzyskania ale co ona daje?
|
1.Brak jakichkolwiek ogrodzeń wokół boiska
2.Mecze mogą być rozgrywane tylko przed widownią siedzącą, sektory z miejscami stojącymi muszą być zamknięte (wszelkiego rodzaju ławki uznawane są za miejsca stojące).
3.Miejsca parkingowe dla przynajmniej 400 autobusów w okolicy stadionu.
4.Przynajmniej 30000 krzesełek, z czego minimum 22500 zadaszonych.
5.wielkosc podestu na kamery 12 m2
6.Minimalna liczba miejsc dla komentatorów 40
na dobrą sprawę to poza tymi ogrodzeniami dla szarego kibica klasa ta nie daje praktycznie nic,choć może jest coś o czym tam nie piszą.
Wybrałem najciekawsze,wejdz na ta stronkę tam jest generalnie wszystko choć z 2006roku więc nie wiem czy coś się nie pozmieniało
http://stadiony.net/article.php?a=51
P.S Leją beton na niby nie ruszanej w ogóle trybunie

a nawet dźwig działa i coś przenosi
