Pero napisał(a):

Troszkę mnie przyprawiło optymizmem to przyśpieszenie prac z dachem. Może w pośpiechu złożą od razu elementy na dach zachodniej, albo jednak troszkę za daleko wypłynąłem w przyszłość. Czemu do licha nic tam sie nadal nie dzieje Przecież mrozy już nie są takie straszne.
|
Wlasnie ja sie tez od paru dni nad tym zastanawiam
Obawiam sie ze tutuaj moze buc inna kwestia a nie mrozy...ale oby to nie byly kwestie projektowe...lub braki w projekcie...