Troszkę mnie przyprawiło optymizmem to przyśpieszenie prac z dachem. Może w pośpiechu złożą od razu elementy na dach zachodniej, albo jednak troszkę za daleko wypłynąłem w przyszłość. Czemu do licha nic tam sie nadal nie dzieje

Przecież mrozy już nie są takie straszne.