Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14114
Stary 31.01.2010, 15:28
wegiel napisał(a):Wyświetl post
ktoś ma link do nagrania dźwiękowego jak polak , chłopak gra prawdopdoobnie w CS-a i po prostu dostaje szajby jak przegrywa z laikiem.

Klnie, rozwala pokój kolegi, chce go pobić. Prawdopodobnie gra w CS-A.


teksty typu " co za fartuch .......***y , co za **uj " może coś pomoga ;-)


szukałem na wrzucie i na YT, ale nie jestem pewien czy grał akurat w CS-A.

nagranie ma bodaj 3 minuty ?
http://bazyl69.wrzuta.pl/audio/5Ic5K...nfi_playin_vq3
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując