Wyświetl pojedynczy post
lebanon
Junior Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20019
Stary 29.01.2010, 17:54
Sprawy wzmocnień Wisły osiągnęły absurd dla działaczy i Skorży
autorytetem był i jest legionista Kazimierski tylko naiwni mogą
wierzyć, że chciał i chce Wiśle pomóc, bo fakty i życie mówią coś
innego gratulacje dobrego samopoczucia i naiwności. Limit błędów już
dawno wyczerpany Panu Panie Skorża i poplecznikom już dziękujemy. Wisła
to zasłużony klub i nie można go tak kompromitować. Może dlatego
sponsorzy omijają szerokim łukiem Wisłę.

Myślę, że pan Skorża powinien już ustąpić. Przypomnę tylko największe wpadki:
-nie kupienie Lewandowskiego, o którego biją się kluby w Europie, Wisła mogła na nim sporo zarobić, co przy dzisiejszej dziurze budżetowej byłoby bardzo pomocne,
-porażka i blamaż z Leavadią
-zatrzymanie Kazimierskiego po porażce z Levadią, co później zaowocowało, że pierwszym bramkarzem był Pawełek
-Pawełek popełniał błędy, a Kazimierski były legionista nie chciał kupić Nukovicia... Zobacz więcej
-z klubu odszedł Cebanu, który jak napisał dzisiejszy Futbol News może okazać się nieoszlifowanym diamentem (Wisła dołączyła do klubów, które dawniej nie odkryły Geremiego i Essiena), sam Cebanu bronił lepiej niż Pawełek, pan Kazimierski powołał Pawełka do reprezentacji i jego pupil zrobił błędy, które spowodowały porażkę z Danią w Tajlandii,
-zatrzymanie Jopa, który jest surowym zawodnikiem i mało zwrotnym,
-zatrzymanie Ćwielonga i stawianie na niego, chociaż marnował na potęgę wyśmienite sytuacje, a nie stawianie na młodego Leszczaka,
-porażki w najważniejszych i prestiżowych meczach sezonu z Lechem, Legią i Cracovią,
-nie umiał zatrzymać i spowodować, żeby dobrze grali Matusiak i Niedzielan, pierwszy odblokował się w Cracovii a o drugiego biją się kluby nie tylko w Polsce, ale i w Europie
Jeśli pan Skorża dalej będzie robił podobne błędy to trzeba się będzie przyzwyczaić do takich porażek nie tylko w sparingach, ale w lidze oraz szczególnie pucharach.

mic napisał(a):Wyświetl post
A co mowia te fakty i zycie ?

Bardzo ciekawe ze sponsorzy omijaja Wisle

Nastepny nawiedzony desperat, dobrze ze ferie sie juz koncza

PS. Autorytet Kazimierski
Mic żyjemy w wolnym kraju. Jeśli Ci się nie podoba co inni myślą, to nie musisz ich zaraz usuwać i ubliżać. Nie musisz sie zgadzać. Każdy ma swoje zdanie. Jedni wynoszą z domu dobre wychowanie, a inni meble. Wydaje mi się, że ty wyniosłeś to drugie.
Powód: TRZY POSTY jeden pod drugim
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.01.2010 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując