Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
$iWu$
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
14021
26.01.2010, 23:49
<wislak88>
napisał(a):
http://www.kkm.krakow.pl/default.aspx?docId=188
A jak to jest z KKM jak np. masz tylko na jedną linię? Oni kodują to urządzenie przed każdym sprawdzaniem wpisując numer lini?
Bo jak tak pokazuje bez kodowania, to można kupic na jedna linię i jeździc gdzie się chce...
$iWu$
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do $iWu$
Znajdź inne posty napisane przez $iWu$