Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19851
Stary 26.01.2010, 17:04
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Nurkovic okaże się za sałby na Legię - świadczyć to będzie o niekompetencji Skorży - bo jemu sie podobał
Jeżeli Nurkovic będzie dobry i złapie się w Legii - świadczyć będzie o niekompetencji Skorży, bo posłuchał Kazimierskiego i jeszcze go bronił w sprawie cyrku bramkarskiego.
W kwestii bramkarskiej Skorża się skompromitował.
Ale tak to realnie wygląda - jeżeli był dobry, to trzeba go było zakontraktować kiedy były pieniądze (ale do tego trzeba mieć fachowca w sztabie, a nie kumpla od kieliszka). Jeżeli był słaby, to po kiego do niego wracali?
Chociaż to i tak bezprzedmiotowe, ponieważ zatrudniliśmy Juszczyka.
QUED

sandomingo napisał(a):
Gość, który pojechał na Tajki i doznał kontuzji paznokcia...
A ty wiesz, jakie chłopak ma fetysze? Może jedno z drugim było powiązane?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.01.2010 o godz. 17:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując