funkykoval napisał(a):

Jeżeli Nurkovic okaże się za sałby na Legię - świadczyć to będzie o niekompetencji Skorży - bo jemu sie podobał
Jeżeli Nurkovic będzie dobry i złapie się w Legii - świadczyć będzie o niekompetencji Skorży, bo posłuchał Kazimierskiego i jeszcze go bronił w sprawie cyrku bramkarskiego.
|
W kwestii bramkarskiej Skorża się skompromitował.
Ale tak to realnie wygląda - jeżeli był dobry, to trzeba go było zakontraktować kiedy były pieniądze (ale do tego trzeba mieć fachowca w sztabie, a nie kumpla od kieliszka). Jeżeli był słaby, to po kiego do niego wracali?
Chociaż to i tak bezprzedmiotowe, ponieważ zatrudniliśmy
Juszczyka.
QUED
sandomingo napisał(a):
|
Gość, który pojechał na Tajki i doznał kontuzji paznokcia...
|
A ty wiesz, jakie chłopak ma fetysze? Może jedno z drugim było powiązane?
