Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19773
Stary 25.01.2010, 19:15
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ja tak tylko z ciekawosci czy podobne wyniki z Levadia uwazasz za zenue czy za wpadke?
Oczywiscie ze za żenujące.
Wpadka byla by porażka 5-4 i remis 4-4 po 9 super golach Estonczyków, badz naszej grze w 8 po 3 czerwonych dla obrońcow i bramkarza.
Wpadka jest coś przypadkowego, niefartownego.
A my przegraliśmy bo chuja graliśmy. A w piłce nożnej grasz tyle na ile przeciwnik pozwala
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
2 MP świadczą o tym, że raczej większość nadaje się do gry w ekstraklasie, a chyba mówiliśmy o pucharach.
ja uważam że Skorża wyciagnął u nich ich to co potrafia, powiedzmy że na maksa i dlatego mistrzostwo/a
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując