AgresywnyChomik napisał(a):

|
Ja tak tylko z ciekawosci czy podobne wyniki z Levadia uwazasz za zenue czy za wpadke?
|
Oczywiscie ze za żenujące.
Wpadka byla by porażka 5-4 i remis 4-4 po 9 super golach Estonczyków, badz naszej grze w 8 po 3 czerwonych dla obrońcow i bramkarza.
Wpadka jest coś przypadkowego, niefartownego.
A my przegraliśmy bo chuja graliśmy. A w piłce nożnej grasz tyle na ile przeciwnik pozwala
jasnyGwint napisał(a):

|
2 MP świadczą o tym, że raczej większość nadaje się do gry w ekstraklasie, a chyba mówiliśmy o pucharach.
|
ja uważam że Skorża wyciagnął u nich ich to co potrafia, powiedzmy że na maksa i dlatego mistrzostwo/a