Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19771
Stary 25.01.2010, 19:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no własnie o to chodzi. W preprepre gra sie z ciotami, wiec zwyciestwo 1-0 i remis 1-1 byłoby z jakims Lichtensteinem co najmniej żenujące.
Ja tak tylko z ciekawosci czy podobne wyniki z Levadia uwazasz za zenue czy za wpadke?


szprotson napisał(a):Wyświetl post
No dobrze, ale co ma z nimi zrobic. Wywalic i grać juniorami?
S bierze calkiem przyzwoite pieniadze dzieki temu jakie stanwisko piastuje wiec mozna wymagac blyskotliwych decyzji, skoro nic (lub prawie nic) sie nie dzieje to moze Maciej nie potrafi, nie umie albo brakuje mu farta - hmm moze sie chlop nienadaje.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 25.01.2010 o godz. 19:15.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując