szprotson napisał(a):

|
no własnie o to chodzi. W preprepre gra sie z ciotami, wiec zwyciestwo 1-0 i remis 1-1 byłoby z jakims Lichtensteinem co najmniej żenujące.
|
Ja tak tylko z ciekawosci czy podobne wyniki z Levadia uwazasz za zenue czy za wpadke?
szprotson napisał(a):

|
No dobrze, ale co ma z nimi zrobic. Wywalic i grać juniorami?
|
S bierze calkiem przyzwoite pieniadze dzieki temu jakie stanwisko piastuje wiec mozna wymagac blyskotliwych decyzji, skoro nic (lub prawie nic) sie nie dzieje to moze Maciej nie potrafi, nie umie albo brakuje mu farta - hmm moze sie chlop nienadaje.