Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19721
Stary 25.01.2010, 14:42
gromaders napisał(a):Wyświetl post
jeśli Legia faktycznie podpisze Nurkovica i okaże się wzmocnieniem to bezwzględnie ktoś powinien stracić w naszym klubie pracę...
Przyjechali szejkowie z Abu Dabi dzisiaj. Może zwolnia także nadprezesa? ;-)
A szczerze powiedziawszy dla mnie to jest wielka zagadka z tym wszystkim co sie dzieje wokół klubu Wisła Kraków w temacie piłki nożnej.
Odpowiedz cytując