gromaders napisał(a):

|
jeśli Legia faktycznie podpisze Nurkovica i okaże się wzmocnieniem to bezwzględnie ktoś powinien stracić w naszym klubie pracę...
|
Przyjechali szejkowie z Abu Dabi dzisiaj. Może zwolnia także nadprezesa? ;-)
A szczerze powiedziawszy dla mnie to jest wielka zagadka z tym wszystkim co sie dzieje wokół klubu Wisła Kraków w temacie piłki nożnej.