Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19643
Stary 24.01.2010, 14:29
Proud napisał(a):Wyświetl post
Boże, skąd Wy to wszystko wiecie?

ja na przykład nie mam pojęcia jak testowani się prezentują. Dlatego ciekawi mnie wasze źródło wiedzy. Bo nie wiem jak można oceniać gościa po relacji tekstowej + 3minutowym filmiku. Wprawdzie widać jakieś tam zagrania tych piłkarzy, ale cięzko ocenić ich całościowo.

ps: "żadko" w oczy kole.
Jakbyś był tak spostrzegawczy jak wychwytujesz błędy ortograficzne to byś wiedział kto się może nadać, a kto nie. Nawet przez minutę można zobaczyć i skupić uwagę jak ktoś się porusza, jaki ma przegląd gry, strzał, technikę. Skoro Ty musisz patrzeć na gracza przez 5-10 spotkań czy się przyda drużynie, to Ci gratuluje.
Odpowiedz cytując