saklak1906 napisał(a):

No wlasnie kupuje ale w klubowym sklepie a nie na allegro bo taniej. Na zachodzie kibic jak sie tylko sponsor zmieni to kupuje nowa koszulke(nie replike) a u nas z laska przyjda na mecz w czerwonym( bo mu w tym kolorze nie ladnie).
Juz nie wspomne o innego rodzaju pamiatkach, u nas po prostu ludzie maja to w dupie bo szkoda kasy. To samo jest z wyjazdami i meczami( wszak lepiej w domu ogladnac) na sopcascie czy innym badziewu bo szkoda kasy na abonamet C+ a co za tym idzie wiekszej kasy dla klubow przy kolejnej walce o prawa do transmisji ligi.
|
Pamiątki klubowe na zachodzie sprzedają się nie tylko dlatego, że tamtejsi kibice tak lubią kupować koszulki - tam jak wyjdziesz w takiej na miasto to nie dość, że masz duże szanse na powrót to jeszcze nawet prawdopodobnie wrócisz z koszulką. Mogę grać z kumplami na Groblach w koszulkach Barcy, Man U czy Realu (wcześniej jadąc w niej przez pół miasta), ale jakbym taki sam manewr odstawił w koszulce Wisły, to prawdopodobnie na boisko bym nie dojechał, a jakbym już dojechał to definitywnie rozgrzewka byłaby zbędna.