Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1730
Stary 23.01.2010, 22:02
spirit napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie osobiście jest to niezrozumiałe, nieprzemyślane i głupie. W jaki sposób wynik meczu sportowego może być własnością/dobrem osobistym jakiegokolwiek podmiotu? Jeśli nakazujemy bukmacherom uzyskanie zgody (a za to zapłacą pewnie niemałe pieniądze) organizatora rozgrywek/klubu sportowego/sportowca, w takim razie idąc tym tokiem rozumowania należy nakazać to również mediom - telewizji, gazetom, portalom internetowym które również wykorzystują te informacje.
Przecież telewizja za pokazywanie ligi musi zapłacić i to grube pieniądze. Zapis który Cię tak bulwersuje jest jak najbardziej uzasadniony, normalny i powszechny na świecie: chcesz zarabiać na zakładach, zapłać organizatorom zawodów, żeby mieli z czego te zawody organizować. Proste
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując