spirit napisał(a):

|
Dla mnie osobiście jest to niezrozumiałe, nieprzemyślane i głupie. W jaki sposób wynik meczu sportowego może być własnością/dobrem osobistym jakiegokolwiek podmiotu? Jeśli nakazujemy bukmacherom uzyskanie zgody (a za to zapłacą pewnie niemałe pieniądze) organizatora rozgrywek/klubu sportowego/sportowca, w takim razie idąc tym tokiem rozumowania należy nakazać to również mediom - telewizji, gazetom, portalom internetowym które również wykorzystują te informacje.
|
Przecież telewizja za pokazywanie ligi musi zapłacić i to grube pieniądze. Zapis który Cię tak bulwersuje jest jak najbardziej uzasadniony, normalny i powszechny na świecie: chcesz zarabiać na zakładach, zapłać organizatorom zawodów, żeby mieli z czego te zawody organizować. Proste