Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19569
Stary 23.01.2010, 17:17
pysio napisał(a):Wyświetl post
Issa Ba
Poljak
Punosevac

gdybyśmy zakontraktowali tych trzech piłkarzy to byłoby super i jestem pewny, że Ci piłkarze pomogliby nam awansować do wymarzonej LM
Ty na serio jesteś niereformowalny....
Odpowiedz cytując